10 грудня 2016 року КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА провели міський конкурсно-спортивний захід «Ми – сини твої, Україно!», присвячений Дню Збройних сил України.
Програма заходу складалась з конкурсів та змагань військово-спортивного спрямування «Конкурс строю та пісні», «Перетягування линви», «Метання умовної гранати», «Згинання та розгинання рук», а також відкритого кубку Закладу з національного виду боротьби – хортингу, за сприяння Всеукраїнської федерації хортингу.
В організації та суддівстві конкурсів активно брали участь представники громадських організацій. Так суддівство і супровід конкурсу «Збірка та розбірка автомату АК», «Спорядження магазину АК» забезпечували сержанти військової школи ім. полковника Е. Коновальця ГО «Товариство сприяння Збройним Силам України та Військово-Морському Флоту «Цивільний корпус «Азов», суддівство та супровід конкурсу «Стрільба» забезпечували представники військово-спортивного клубу «Полігон «Альфа».
Загалом у заході взяли участь понад 450 учасників з навчальних закладів та спортивних клубів столиці.
Команда середньої загальноосвітньої школи №45 гідно представила Подільський район на міському конкурсно-спортивному заході «Ми – сини твої, Україно!» виборовши перше місце у “Конкурсі строю та пісні” та друге місце у конкурсі “Стрільба”.
Вітаємо наших переможців!