Перший Київський Фестиваль Партнерства “Освітній Хакатон-2017.
13 грудня 2017 року у приміщенні гімназії №107 «Введенська» загальноосвітні навчальні заклади Деснянського (№№249,282,292,307), Голосіївського (№33), Оболонського (№№8,252), Печерського (№80), Подільського (№№10,34,45,107), Святошинського (КГСМ) підвели підсумки Першого Київського Фестивалю Партнерства «Освітній Хакатон-2017».
Майже за тиждень роботи Фестивалю Партнерства освітяни Києва встигли делегувати свої повноваження як учням, так і батькам.
Так, в День місцевого самоврядування педагоги та учні обмінялись ролями. Учні вправно проводили уроки, а вчителі знову сіли за шкільні парти опановувати шкільну програму та робити домашку. Зазначимо, що домашнє завдання вчителі отримували шляхом жеребкування (завдання на цілий день для 1-11 класів). Експеримент, дав можливість педагогам відчути: чи не занадто багато вони вимагають від сучасних школярів, а учням зрозуміти, що вчителем бути зовсім не просто.
Другий день фестивалю, пройшов не менш насичено. Тепер в ролі вчителів, адміністрації, прибиральників та охорони виступали батьки. Можливість на один день стати вчителем або завучем, зацікавити та впоратись з класом, прибирати та охороняти школу, маючи зовсім інший фах, – дало можливість батькам не тільки оцінити усі плюси та мінуси навчального процесу, але і по іншому подивитись на своїх дітей, зазирнути у шпаринку їхнього повсякденного шкільного життя.
Перший Київський Фестиваль Партнерства “Освітній Хакатон-2017” дав можливість об’єднаних спільними цілями задля виховання майбутнього покоління України, шляхом обміну учасників навчально-виховного процесу, забезпечення взаємодії та співпраці між учителем, учнем і батьками.
Освіта – це сфера, яка є частиною життя майже усіх містян і сьогодні потребує об’єднання зусиль усіх задля майбутнього наших дітей.
Фестиваль підтримує інноваційні освітні проекти в умовах умовах реформування освіти України, реалізації Концепції Нової Української школи, різнобічного розвитку, виховання і соціалізації особистості, здатної до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, готової до свідомого життєвого вибору та самореалізації; створення суспільства освіченого загалу, високої культури і рівних можливостей.