Buenas tardes!😊 Сьогодні відбулося захоплююче свято, присвячене іспаномовним та англомовним країнам.
5-А презентував яскраву та пристрасну Іспанію💃💃💃 5-Б – Кольорову Британію. Здобувачі освіти із великим захопленням розповідали про традиції та особливості цих країн, ділилися власними враженнями від подорожі Іспанією.

Учні 6 -7 класів презентували англомовні та іспаномовні країни: США, Австралію та Кубу.

Тиждень іноземних мов завершено змаганнями знавців іноземних мов: англійської та іспанської, а також знавців інформації про іспаномовні та англомовні країни. Змагалися учні 8 – 10 класів. На свято були запрошені студенти Київського Національного Університету, також знавці мов, Лідія Лоза та Андріана Дем’янів. Вони були чесними суддями разом з чарівною Івченко М. В. Конкурси поєднувалися з пісенними номерами. Було весело й захоплююче!!!