ВІТАЄМО!!!

 

Призери II (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017 – 2018 н.р.

Захарчук Ярослава, 8-А, ІІІ місце (українська мова), учитель Ігнатюк Н.В.

Сабибін Андрій, 11-А, ІІІ місце (українська мова), учитель Ігнатюк Н.В.

Собко Олександр, 11-А, І місце (технології), учитель Коляда І.М.

Репік Богдан, 10-А, ІІІ місце (технології), учитель Коляда І.М.

Кіслов Олександр, 9-А, ІІІ місце (трудове навчання, хлопці), учитель Коляда І.М.

Кондратюк Ростислав, 8-А, ІІІ місце (трудове навчання, хлопці), учитель Коляда І.М.

Петровська Крістіна, 9-А, ІІІ місце (трудове навчання, дівчата), учитель Мальована О.С.

Сабибін Андрій, 11-А, І місце (фізична культура), учитель Терехова А.А.

 

Призери Всеукраїнського II (районного) етапу

ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Лісовський Богдан, 3-А, ІІІ місце, учитель Пеньківська В.М.

Григоренко Анастасія, 5-А, ІІІ місце, учитель Ігнатюк Н.В.

 

Переможці ІІ (районного) етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської

та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Григоренко Анастасія, 5-А, І місце, учитель Батрак А.С.

Зінченко Вероніка, 5-А, І місце, учитель Батрак А.С.

Слєсарчук Марія, 7-А, І місце, учитель Батрак А.С.

Безверхий Ігор, 10-А, І місце, учитель Батрак А.С.

Крапива Анастасія, 10-А, І місце, учитель Батрак А.С.

 

Призери ІІІ (міського) етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської

та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Слєсарчук Марія, 7-А, ІІІ місце, учитель Батрак А.С.

Безверхий Ігор, 10-А, ІІІ місце, учитель Батрак А.С.

 

ПЕРЕМОЖЦІ  районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Київського територіального відділення

Малої академії наук України (Київської Малої академії наук учнівської молоді):

І місцеФільграф Ольга, учениця 10-А класу, відділення «Українська мова», секція «Фольклористика», тема роботи: «Магія української ляльки-мотанки». Керівник, Москаленко В.П., вчитель зарубіжної літератури.

ІІ місцеСабибін Андрій, учень 11-А класу, відділення «Історія», секція «Історія України», тема роботи: «Микола Руденко. Від прибічника комунізму до справжнього патріота України.».

Керівник Вялкова О.В., вчитель історії.

Переможці районного етапу міської спартакіади

допризивної учнівської молоді з військово-спортивного семиборства:

Собко Олександр, 11-А, І місце, учитель Коляда І.М.

Репік Богдан, 10-А, І місце, учитель Коляда І.М. 

 

Спортивні досягнення:

ІІ місце – в районному хореографічному конкурсі «Веселі закаблуки»

(11 квітня 2017 року).

ІІ місце – в міському етапі чемпіонату України з волейболу серед дівчат

(26 квітня 2017 року).

ІІІ місце – в міському етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед дівчат

(20 квітня 2017 року).

ІІ місце – в районному етапі чемпіонату України з баскетболу 5х5 серед дівчат

(22 листопада 2017 року).

ІІІ місце – в районному етапі чемпіонату України з баскетболу 5х5 серед юнаків

(22 листопада 2017 року).

Тренер команд, учитель фізичної культури, Терехова Антоніна Анатоліївна