📌Увага! Можливість замовлення, оплати електронного учнівського квитка та валідації даних забезпечена в електронній системі КП ГІОЦ за покликанням https://scard.kyivcity.gov.ua📲Замовлення та оплата електронного учнівського квитка здійснюється батьками дитини або особами, що їх заміщують. Відповідальна особа ЗЗСО лише підтверджує дані про особу дитини в Системі!❗️Покрокове керівництво із замовлення електронного учнівського квитка для замовників знаходиться на головній сторінці Системи у вкладенні «Ознайомитись з інструкцією».❗️Звертаємо увагу на те, що замовникам квитків, облікова картка дитини яких відсутня в базі «Реєстр дітей», буде надана пропозиція звернутися до відповідного закладу освіти за допомогою електронної пошти 📨❗️Додатково повідомляємо про те, що відповідно до п 3. рішення Київської міської ради II сесії IX скликання від 24 червня 2021 року № 1528/1569 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 459/6510 «Про затвердження міської програми «Турбота. Назустріч киянам на 2019-2021 роки» право безоплатного проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування міста Києва незалежно від форми власності надається учням закладів загальної середньої освіти міста Києва до 31 грудня 2021 року на підставі відповідного посвідчення.